Kraków Kings vs Lowlanders Białystok

POLSKA FUTBOL LIGA (PFL) 4 czerwca, 2023 - 12:00 pm

Podsumowanie

☀ Zapraszamy na drugą odsłonę Królewskiego Pikniku, który jednocześnie będzie wydarzeniem poświęconym naszej największej fance, Amelii – córce jednego z zawodników.
Tradycyjnie, od paru lat dedykujemy jej jeden mecz w sezonie i zbieramy dobrowolne datki na leczenie i rehabilitację. ✌
🏈 Kick-off punktualnie o 12:00, ale zapraszamy do wspólnej zabawy już od 10:30!
__________________________
🎫 Będzie to niezapomniany dzień pełen radości i zabawy dla całej rodziny. Aby do niej przystąpić, niezbędna jest cegiełka w wysokości 25zł*, jednak wszystko to, co za nią, będzie dla Was zupełnie za darmo – dzięki uprzejmości naszych przyjaciół: EKIPA, Dooti Donuts, Koral, Sztuka Barber ❤
Wspólnie przygotowaliśmy dla Was dodatkowe atrakcje:
🍩 Dla tych, którzy lubią słodkie przekąski, firma Dooti Donuts przygotowała – popularne w Ameryce, lukrowane donuty!
🍧 Na szukających ochłody będą czekać pyszne produkty najbardziej cenionego polskiego producenta lodów, czyli marki Koral!
🍫 Wiemy, że do lata już tylko miesiąc, dlatego na małego głoda, lub dla osób chcących zrobić mały wyjątek w diecie, polecamy czekoladowe pralinki Ekipy!
__________________________
CO POZA JEDZENIEM?
👕 Aby bez problemu odnaleźć się w tłumie i usiąść w dobrym sektorze z kibicami #RoyalFamily, zaopatrz się w oficjalne gadżety klubu, które znajdziesz w sklepie Ekipy!
✂ W razie przestojów na boisku, lub w przerwie meczu, część z panów może zdecydować się na małą metamorfozę na fotelu naszego partnera: Sztuka Barber. Wzorki, farbowanie włosów? Nie ma sprawy!
💃 W przerwie meczu wystapią dla Was Kraków Football Kings Cheerleaders!
😇 Kochani rodzice – aby w pełni skupić się na meczu, zorganizowaliśmy również animatorów dla Waszych pociech 😉 Niech również bawią się z nami i korzystają z rodzinnej atmosfery pikniku!
__________________________
🚗🚋 Zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej, ponieważ mogą wystąpić problemy z parkowaniem, a ostatnie miejsca, spróbujmy zostawić dla kibiców przyjezdnych ☺️💪
Obserwujcie uważnie nasze wydarzenie, aby dowiedzieć się więcej! Jeśli macie jakieś pytania – piszcie do nas w wiadomości prywatnej.
*Wstęp dla dzieci do 8 roku życia darmowy!

Film

Szczegóły

Data Czas Liga Sezon
4 czerwca, 2023 12:00 pm POLSKA FUTBOL LIGA (PFL) Sezon 2023

Wyniki

DrużynaTWynik
Kraków Kings18Przegrana
Lowlanders Białystok21Wygrana

Kraków Kings

Pozycja Comp Att Yds Rec Rec Yds TD Int Lng Fum Lost
 0000000000

Lowlanders Białystok

Pozycja Comp Att Yds Rec Rec Yds TD Int Lng Fum Lost
 0000000000