Kraków Kings [06:34] Lowlanders Białystok

💙 Kochana Royal Family niestety dla nas przygoda w sezonie 2024 z dniem dzisiejszym dobiegła końca.
🥁 Jak zwykle dziękujemy za Wasz doping, nieocenione wsparcie i wspólne przeżywanie sportowych emocji.
🦬 Naszym dzisiejszym oponentom Lowlanders Białystok dziękujemy za wymagający pojedynek, gratulujemy awansu i życzymy powodzenia w finale. Ogromne podziękowania dla Was za hojne włączenie się w kwestę dla Amelki – Wasz wielki duch walki nie odstępuje Waszym wielkim sercom.
👏 Wielkie brawa i podziękowania kierujemy do naszych fantastycznych zawodników, kolejny sezon zmagań na boisku, gdy obserwujemy Was z zapartym tchem – jesteśmy dumni, że możemy nazywać się Waszymi kibicami.
🤝 Zanim przejdziemy do podsumowania dzisiejszego spotkania chcielibyśmy podziękować wszystkim zaangażowanym w organizację sezonu 2024, bez Waszej pomocy nie bylibyśmy w tym miejscu, w którym jesteśmy dzisiaj.
🔋 Chcielibyśmy również podziękować naszym sponsorom i partnerom wspierających nas w tym roku, Wasza kontrybucja w drużynę była nieoceniona i pozwoliła nam realizować nasze plany i zdobywać nowe doświadczenia. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i wsparcie!
👑 Mimo wielu trudności i wyzwań, które napotkaliśmy w sezonie 2024, nie możemy zapominać o wszystkich pozytywnych momentach, sukcesach i osiągnięciach, które udało nam się zdobyć. Dzięki naszemu wspólnemu wysiłkowi i zaangażowaniu udało nam się pokonać dużo przeszkód i zbudować solidną podstawę do dalszego rozwoju. Dziękujemy, że uczestniczyliście razem z nami w tej sportowej podróży i do zobaczenia już niebawem na trybunach dopingując naszą drużynę juniorską.